Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

14 czerwca na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie z Aleksandrem Maziarzem, siatkarzem, zawodnikiem złotej drużyny „ZAKSY” Kędzierzyn Koźle, Mistrzem Polski w piłce siatkowej. Spotkanie zaaranżował żeński fanklub Olka z klasy 1f LO, który żarliwie śledzi karierę młodego zawodnika rodem z Kraśnika.

Wizyta zawodnika rozpoczęła się krótką rozmową. Młodzież miała możliwość poznać tajniki codziennego życia sportowca, jego życiowe plany i ideały, które mogłyby stanowić motto każdego młodego człowieka: „Nigdy się nie poddawać, być wytrwałym i cierpliwym”. Ciekawym punktem spotkania był krótki trening pod okiem mistrza, który przeprowadził dla naszej szkolnej drużyny siatkarskiej. A potem były niekończące się autografy, fotografie…

Olku dziękujemy! To było niezapomniane spotkanie…

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 9

Yesterday 348

Week 1102

Month 5385

All 40946

Currently are 18 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top