Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

Spędzony wspólnie z rówieśnikami z Belgii czas pozostawił piękne wspomnienia. Zamieszamy relację uczestników wymiany - Klaudii Zdolskiej i Weroniki Orzeł :

"Cudowny czas, który mieliśmy okazję spędzić z naszymi belgijskimi przyjaciółmi dobiegł końca, ale bezcenne chwile, które mieliśmy szansę z nimi przeżyć pozostaną w naszych sercach na zawsze. Około godziny 16:00 ze łzami w oczach pożegnaliśmy naszych gości na lotnisku. Ostatnie dwa dni spędziliśmy na wspólnym zwiedzaniu Warszawy, zaś poprzednie upłynęły nam równie aktywnie. Byliśmy między innymi w Lublinie, gdzie nasi goście mieli możliwość poznania bliżej tego miasta. W Zwierzyńcu spróbowaliśmy swoich sił podczas spływu kajakowego i sprytu w parku linowym. Codziennie spożywaliśmy wspólne posiłki, a po skończonym dniu na własną rękę organizowaliśmy spotkania dla całej grupy w różnych częściach Kraśnika. Wspólny czas umilił nam także rajd rowerowy, grill, ogniska, wspólne gry i zabawy sportowe, taniec oraz pobyt na basenie. Nasi goście mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat naszego miasta i znajdujących się na jego terenie obiektów. Podczas ostatniego dnia pobytu w Kraśniku wraz z rodzicami i nauczycielami pożegnaliśmy grupę z Belgii przy uroczystej kolacji, podczas której i odtworzono wspomnienia z ostatnich dni za pomocą zdjęć i filmów. Od naszego pierwszego spotkania minął zaledwie tydzień, ale przez ten czas nasze relacje zmieniły się diametralnie i mamy wrażenie jakbyśmy się znali o wiele dłużej. Zabawny jest fakt, że jeszcze 7 dni temu nie byliśmy w stanie do końca zapamiętać swoich imion, a w tym momencie świadomość tego, że nie zobaczymy się przez kolejny rok sprawia, że czujemy wielką pustkę. Mimo zmęczenia i napiętego harmonogramu wykorzystaliśmy każdą wolną chwilę maksymalnie, dzięki czemu zawiązały się między nami przyjaźnie, które z pewnością przetrwają próbę czasu. Wiemy, że w przeciągu kilku dni każdy z nas wróci do swojej codzienności, lecz myśl o tym niezwykłym czasie będzie wywoływała uśmiech na naszych twarzach. Już dzisiaj zaczynamy odliczać dni do kolejnego spotkania."
>

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 9

Yesterday 348

Week 1102

Month 5385

All 40946

Currently are 25 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top