Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W piątek 15 grudnia odbył się wyjazd mikołajkowy klasy 1A i 2A. Młodzież pod opieką pani Katarzyny Chapskiej, pani Marty Czerw i pana Janusza Kępy udała się do Lublina.

Pierwszą atrakcją było lodowisko ICEMANIA, gdzie młodzież mogła zdobyć lub udoskonalić umiejętność jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali na lodzie niepewne pierwsze kroki, inni radzili sobie niemal jak zawodowcy. Jedni i drudzy świetnie się bawili.

Po wysiłku fizycznym udaliśmy się do Atrium Felicity, aby w salach kinowych dać odpocząć ciału, a pożywić ducha. Grupa młodzieży zgłębiała tajniki kosmosu i tajemnice mocy oglądając kolejną część kultowej już sagi Gwiezdne Wojny. Pozostali uczniowie zdecydowali się na film pt. „Najlepszy”. Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który w ojczyźnie jest osobą dość anonimową. „Najlepszy” to fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 240

Yesterday 442

Week 682

Month 9263

All 33456

Currently are 78 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top