W związku z uroczystymi obchodami 100-lecia Niepodległości i 100-lecia istnienia naszej szkoły, w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku zorganizowano akcję „100 Honorowych Krwiodawców na 100-lecie Niepodległości”.

Pod kierunkiem pana Włodzimierza Witkowskiego, w roku bieżącym zorganizowano 5 akcji Honorowego Krwiodawstwa, podczas których aż 105 uczniów i nauczycieli oddało po 450 ml krwi. Rachunek jest prosty - dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i nauczycieli, pozyskano aż 47,250 litrów krwi. Z przyjemnością informujemy, że szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi, a organizator akcji pan Włodzimierz Witkowski otrzymał, z rąk Wojewody Lubelskiego, odznaczenie Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

„W dowód szacunku i uznania za aktywny udział w realizacji wzniosłej i humanitarnej idei honorowego krwiodawstwa…” Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie przekazało podziękowania dla Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku pana Piotra Miecznikowskiego oraz pana Włodzimierza Witkowskiego.

Składamy gorące podziękowania dla organizatora akcji i uczestników za pełną poświęcenia postawę na rzecz ratowania drugiego człowieka oraz zachęcamy do kolejnych działań na rzecz krwiodawstwa.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top