Tradycją naszej szkoły stało się prezentowanie, na Rynku Starego Miasta w Kraśniku, poloneza w wykonaniu uczniów, którzy za symboliczne 100 dni przystąpią do egzaminu dojrzałości. Pokaz poloneza odbywa się od 2014 roku, w przeddzień Balu Studniówkowego.

W dniu 25 stycznia, już po raz szósty, maturzyści naszej szkoły zatańczyli poloneza na Kraśnickim Rynku. Pokaz poloneza obejrzeli: Wicestarosta Kraśnicki pan Karol Rychlewski, rodziny maturzystów, mieszkańcy Kraśnika i okolic, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz przedstawiciele kraśnickich mediów.

Dziękujemy maturzystom za piękny taniec oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie choreografii. Dziękujemy Urzędowi Miasta Kraśnik za udostępnienie placu, dyrekcji CKiP za wypożyczenie strojów, funkcjonariuszom policji i straży miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa, właścicielowi firmy Manhattan na użyczenie prądu oraz przedstawicielom kraśnickich mediów i Lubelskiej TV za udokumentowanie naszej uroczystości. Gorąco dziękujemy wszystkim zgromadzonym za to, że zechcieli kibicować młodzieży podczas tańca.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top