Zwycięstwa cieszą ale to porażki uczą pokory i kształtują charakter. 12 czerwca 2019 r. na obiektach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego została rozegrana Wojewódzka Licealiada w piłce siatkowej plażowej dziewcząt. Po wygraniu zawodów powiatowych oraz rejonowych siostry Weronika i Wiktoria Ciepłe miały możliwość rywalizacji z najlepszymi zespołami Lubelszczyzny.

W tym roku zmieniono formułę rozgrywek. Rok wcześniej w finale Licealiady rywalizowało 6 drużyn. W tym roku było jeszcze trudniej. Wystąpiło aż 12 drużyn (mistrz oraz wicemistrz rejonu). Nasze bardzo młode zawodniczki (rocznik 2003) musiały rywalizować ze znacznie starszymi , bardziej doświadczonymi i posiadającymi lepsze warunki fizyczne drużynami. Niestety losowanie nie było dla dziewczyn szczęśliwe (grano systemem brazylijskim jeden set do 21 pkt). Trafiły do dolnej części drabinki a tam zameldowały się również dwa zespoły z Lublina : V LO Lublin (tegoroczny mistrz województwa ) oraz II LO Lublin (wicemistrz województwa) z którym dziewczyny przegrywają 13:21. W następnym meczu siostry grają z II LO Świdnik i po wyrównanej walce ostatecznie przegrywają 19:21 i odpadają z dalszych rozgrywek.

Mimo wszystko należy pochwalić dziewczyny za godne reprezentowanie naszej szkoły, która drugi raz z rzędu uczestniczy w rywalizacji na etapie województwa w tak bardzo trudnej dyscyplinie sportowej.

opiekun - Robert Podwiązka

 

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top