Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku zainaugurowała Msza św. w intencji uczniów i nauczycieli, w której uczestniczyliśmy, w asyście sztandaru szkoły, w niedzielę 16 czerwca.

W środę 19 czerwca, społeczność szkoły zebrała się w sali gimnastycznej, by po raz ostatni przed wakacjami, usłyszeć szkolny dzwonek. W uroczystości uczestniczył Starosta Kraśnicki pan Andrzej Rolla, księża, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas pierwszych i drugich LO oraz klas I-III technikum.

Dyrektor szkoły pan Piotr Miecznikowski dokonał podsumowania całorocznej pracy, wręczył świadectwa i nagrody uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej, podziękował nauczycielom i uczniom za sumienną pracę i życzył udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Życzenia złożył również Starosta Kraśnicki pan Andrzej Rolla, który wspólnie z panem Dyrektorem pogratulował nagrodzonym uczniom.

Z przyjemnością informujemy, że liczna grupa uczniów zakończyła rok szkolny w prawdziwie mistrzowskim stylu. Do niekwestionowanych zwycięzców należą:

 

uczeń klasy IIE LO Maciej Pielaszkiewicz – średnia ocen 6.0

oraz uczeń klasy II technikum Mateusz Turowicz – średnia ocen 5,75.

 

Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe otrzymali:

z klasy IA

Skrobucha Michał – śr. ocen 5,44

Herbet Maksymilian - 5,38

Ciepła Wiktoria - 5,31

Ciepła Weronika - 5,25

Pomykalska Ewelina - 5,19

Dudek Anna -5,00

Kupliński Łukasz -5,00;

 

z klasy IB

Lenart Klaudia - 5,06

Chwiej Anita - 5,00

Kowalczyk Kamil - 4,88

Iluk Natalia -4,75

Myszka Natalia - 4,75

Iżycka Natalia - 4,75;

 

z klasy IC

Goleń Jakub – 5,38;

 

z klasy ID

Placha Bartosz - 5,44

Dorot Magdalena - 5,31

Szabat Wiktoria - 5,31

Skrzypek Szymon - 5,31

Gryta Natalia - 5,25

Jadach Katarzyna -5,25

Pawłaszek Marlena - 5,25

Płecha Alicja - 5,19

Koba Agata - 5,13

Mazurek Aleksandra - 5,06

Sagan Gabriela - 5,00

Adamczyk Dagmara - 5,00

Kufel Izabela - 5,00

Bucoń Anna - 4,94

Flis Kinga - 4,94

Pomykała Natalia - 4,93

Bańka Karolina - 4,88

Szkałuba Zuzanna - 4,88

Ignaczyńska Miłosława - 4,81

Kuś Jakub - 4,81

Majerowska Klaudia - 4,81

Mroczek Klaudia - 4,81

Sumera Weronika - 4,81

Jachura Monika - 4,75

Szot Weronika - 4,75;

 

z klasy IE

Hanuszczak Martyna - 4,94

Litwin Nina - 4,88

Szymański Radosław - 4,87

Ostrowska Maria - 4,81

Biegaj Alicja - 4,75

Węcławska Dagmara - 4,75;

 

z klasy IF

Sulowski Bartłomiej - 5,31

Kowalska Maria - 5,00

Dudzik Kacper - 4,88;

 

z klasy IIA

Pietraszek Jacek - 5,10

Żaba Michał - 5,00;

 

z klasy IIB

Duma Magdalena - 5,11

Jarosz Julia Anna - 4,89

Flis Agata - 4,78;

 

z klasy IIC

Wnuczek Emilia - 5,09

Bieniek Jakub - 5,09

Niekra Marcelina - 5,00

Rzymek Aleksandra - 5,00;

 

z klasy II d

Zapalska Magdalena - 5,38

Baran Wiktoria - 5,22

Rej Franciszek - 5,22

Starobrat Laura - 5,22

Sobala Klara - 5,13

Krawczyk Patrycja - 5,00

Krowisz Wiktoria - 5,00

Wiśniewski Karol - 5,00

Ćwikła Agata – 4,89

Nowosad Martyna - 4,89

Rupeć Zuzanna - 4,89

Gawlik Karol - 4,88

Knieja Patryk - 4,78

Kurzyna Paulina - 4,78;

 

z klasy IIE

Konarska Martyna - 5,71

Budkowski Nikodem - 5,38

Węgorowska Martyna - 5,38

Sadowski Mateusz - 5,25

Sowa Dominika - 5,13

Łaba Kamila - 5,00

Niedzielska Maryla - 5,00

Burek Rafał - 4,89

Koba Julia - 4,89

Powęzka Anna - 4,89

Flis Alicja - 4,88

Wieczorek Julia - 4,88

Gaj Renata - 4,78;

 

z klasy IAT Technikum

Piekarz Konrad - 4,76

Z klasy II a technikum

Kula Piotr - 5,73

Świąder Miłosz - 4,87

Łach Hubert - 4,75

Szymczyk Dawid -4,75;

 

z klasy IIIAT Technikum

Surdacki Kamil - 4,93

Ciempiel Konrad - 4,86

Kloc Kacper - 4,86;

 

Nagrody za 100% frekwencję w ciągu całego roku szkolnego otrzymali:

Michał Skrobucha z kl. IA

Jakub Goleń z kl. IC

Katarzyna Gładkowska z klasy IE

JacekPietraszek z klasy IIA.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : środa, 1 lipiec 2020
2
Data : czwartek, 2 lipiec 2020
4
Data : sobota, 4 lipiec 2020
5
Data : niedziela, 5 lipiec 2020
6
Data : poniedziałek, 6 lipiec 2020
7
Data : wtorek, 7 lipiec 2020
8
Data : środa, 8 lipiec 2020
9
Data : czwartek, 9 lipiec 2020
10
Data : piątek, 10 lipiec 2020
11
Data : sobota, 11 lipiec 2020
12
Data : niedziela, 12 lipiec 2020
13
Data : poniedziałek, 13 lipiec 2020
14
Data : wtorek, 14 lipiec 2020
15
Data : środa, 15 lipiec 2020
16
Data : czwartek, 16 lipiec 2020
17
Data : piątek, 17 lipiec 2020
18
Data : sobota, 18 lipiec 2020
19
Data : niedziela, 19 lipiec 2020
20
Data : poniedziałek, 20 lipiec 2020
21
Data : wtorek, 21 lipiec 2020
22
Data : środa, 22 lipiec 2020
23
Data : czwartek, 23 lipiec 2020
24
Data : piątek, 24 lipiec 2020
25
Data : sobota, 25 lipiec 2020
26
Data : niedziela, 26 lipiec 2020
27
Data : poniedziałek, 27 lipiec 2020
28
Data : wtorek, 28 lipiec 2020
29
Data : środa, 29 lipiec 2020
30
Data : czwartek, 30 lipiec 2020
31
Data : piątek, 31 lipiec 2020

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top