14 listopada w hali sportowej ZS Nr 3 w Kraśniku odbył się XVII TURNIEJ O MISTRZOSTWO POWIATU KRAŚNICKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH. W tym roku zawody miały rozszerzoną formułę w związku z podwójnym naborem. I tak organizator zdecydował, że każdą szkołę reprezentować będą dwie drużyny, jedna to reprezentanci klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych, a druga ponadpodstawowych.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn z trzech szkół kraśnickich, w tym dwie z naszej szkoły. Nasi chłopcy z drużyny ponadgimnazjalnej zagrali rewelacyjnie pokonując zarówno Reja 2:1, jak i Trójkę 4:1 i zajęli I miejsce. Jednocześnie najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Łach z 1D, a królem strzelców Jakub Klecha z 1B.

Nieco słabiej zagrali chłopcy z drużyny po podstawówce, którzy mimo ambicji i woli walki ulegli kolegom z Reja 1:5 i Trójki 1:2 i zajęli III miejsce.

Skład naszych drużyn:

1) Marcin Grządka, Jakub Klecha, Patryk Krok z 1B, Jan Stasiuk, Łukasz Sobieszczański, Dawid Łach, Sebastian Mikusek z 1D, Jakub Jędrasik z 1F oraz Kacper Toporowski z 1AT.

2) Aleksander Lasota z 1AP, Sebastian Szczepański z 1BP, Patryk Mochol, Andrzej Żuraw z 1EP, Albert Krupa, Sebastian Cichoń, Wiktor Cios i Kacper Tęsny z 1PT.

Opiekunowie: Robert Bańka i Włodzimierz Witkowski.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top