W dniu 7 lutego 2020 r. , w promieniach zimowego słońca, maturzyści Zespołu Szkół nr 1 po raz siódmy zatańczyli poloneza na kraśnickim rynku. Wśród zgromadzonych widzów obecni byli Starosta Kraśnicki pan Andrzej Rolla, rodziny maturzystów, mieszkańcy Kraśnika i okolic, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz przedstawiciele kraśnickich mediów.

Bardzo miłym zaskoczeniem była obecność licznej grupy przedszkolaków. Pokaz poloneza w wykonaniu maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego i Techniku nr 1 odbywa się, od 2014 roku, w przeddzień Balu Studniówkowego.

Dziękujemy maturzystom za piękny taniec oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie choreografii. Gorąco dziękujemy wszystkim zgromadzonym za to, że zechcieli kibicować młodzieży podczas pokazu tańca. Dziękujemy Urzędowi Miasta Kraśnik za udostępnienie placu, dyrekcji CKiP za wypożyczenie strojów, właścicielowi firmy Manhattan za użyczenie prądu oraz przedstawicielom kraśnickich mediów i Lubelskiej TV za udokumentowanie naszej uroczystości.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top