Dnia 5 marca 2020r. w naszej szkole odbył się finał VII Powiatowego Turnieju Języka Angielskiego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach podstawowych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2019r. i wyłonił grupę 3 uczniów z każdej szkoły, którzy przybyli do nas na drugi etap.

Do naszej szkoły przybyło 33 uczniów wraz z opiekunami. Byli to uczniowie z następujących szkół :

 • Podstawowej Szkoły Społecznej w Kraśniku,
 • Szkoły podstawowej nr 1 w Kraśniku,
 • Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku,
 • Szkoły Podstawowej nr 3 w Kraśniku,
 • Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku,
 • Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku,
 • Zespołu Placówek Oświatowych w Dzierzkowicach,
 • Zespołu Szkół w Hucie Józefów,
 • Szkoły Podstawowej z Liśnika Dużego,
 • Szkoły Podstawowej w Ostrowie,
 • Szkoły Podstawowej z Trzydnika Dużego.

Uczniowie zmagali się z zadaniami z języka angielskiego (zadaniami gramatycznymi i leksykalnymi) oraz zadaniami sprawdzającymi wiedzę z różnych dziedzin życia dotyczących krajów angielskiego obszaru językowego.

Wszyscy, którzy przybyli mogli pochwalić się znajomością języka angielskiego na wysokim poziomie. Jednak, każdy konkurs wyłania tych najlepszych z najlepszych i w naszym Konkursie byli to uczniowie z następujących szkół podstawowych powiatu kraśnickiego:

I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku

II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku

III miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku

Wszyscy uczestnicy dostali cenne nagrody: nagrody książkowe, karnety na treningi w siłowni GetGym w Kraśniku. Nie byłoby to możliwe bez naszych sponsorów, którymi byli: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, GetGym w Kraśniku, Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku oraz wydawnictwa językowe Pearson Longman i Oxford University Press.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej znajomości języka angielskiego.

Dziękujemy opiekunom za przybycie i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Bardzo serdecznie dziękujemy również nauczycielom języka angielskiego Zespołu Szkół nr 1 za zorganizowanie Konkursu oraz uczniom za nieocenioną pomoc.

(MC)

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top