W związku z organizacją praktyk zawodowych dla uczniów klasy III AT prosimy uczniów odbywajacych praktykę o:

pobranie i wydrukowanie dziennika praktyk zawodowych - dziennik wypełniają uczniowie w porozumieniu z pracodawcami. Pracodawca potwierdza podpisem wykonanie określonych zadań przez ucznia. Prosimy pamietać o wystawieniu oceny końcowej za praktykę . Dzienniki praktyk są dokumentem potwierdzajacym jej odbycie i mają zostać po zakończeniu praktyki przekazane niezwłocznie (do 22 czerwca do sekretariatu szkoły)

pobranie zgody a następnie jej wydrukowanie i podpisanie oiraz przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat szkoły) zdjęcia lub scanu  zawierającego zgodę na odbywanie praktyk. Czynność tę nalęzy wykonać najpóźniej w dniu 22 maja. Uwaga jeśli uczeń nie posiada drukarki prosimy przepisać zgodę ręcznie . Jeśli uczeń jest niepełnoletni to prosimy o podpis rodzica.

Jeszcze raz prosimy o ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w czasie odbywania praktyk, w tym szczególnie tych które wynikają z obowiazującego zagrożenia epidemicznego.

 

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top