Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W dniach od 7 do 12 listopada 2010 Zespół Szkół Nr  1 w Kraśniku gościł dwoje praktykantów z największej pozarządowej organizacji studenckiej na świecie AIESEC. Organizacja ta jest obecna w 107 krajach naszego globu i zrzesza 50 00 członków a jej główna działalność nakierowana jest na rozwój przedsiębiorczości, odpowiedzialności społecznej, inteligencji emocjonalnej, umiejętności pracy w globalnym środowisku oraz aktywnego uczenia się.

Oto praktykanci, którzy prowadzili zajęcia

w Zespole Szkół Nr 1 w Kraśniku.

111

      Milagros Lozano Mantilla
      Kraj : Peru
      Wiek :22
      Studia: Komunikacja
      Hobby

         fotografia
         podróże
         kino
         muzyka
         marketing i PR

 

 

     Tong Wei  22

     Kraj : Chiny
     Wiek :21
     Studia: europeistyka
     Hobby:

       fotografia
       podróże
       koszykówka
       spotkania z przyjaciółmi

     
 
 

Studenci prowadzili zajęcia w ramach projektu Express Your Knowledge skierowanego do młodzieży ponadgimnazjalnej województwa lubelskiego. Cykl warsztatów prowadzonych w języku angielskim przezdaną grupę praktykantów miał na celu zaciekawienie uczniów kulturą innych narodów i zachęcenie ich do nauki języków obcych. Piąta już  edycja projektu Express Your Knowledge została objęta honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Babisza oraz Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego. Express Your Knowledge współpracuje także z projektem Lublin 2016 Europejska Stolica Kultury.

Tong i Mili prezentowali uczniom najciekawsze aspekty historii, kultury i tradycji swoich krajów podczas trzygodzinnych warsztatów multimedialnych. Łącznie w programie wzięło udział ok. 280 uczniów z sześciu klas Zespołu Szkół Nr 1.

Studentów w swoich domach gościły dwie uczennice klasy 2G Ewelina Dzikowska i Agnieszka Szafraniec, które również organizowały czas wolny praktykantów w godzinach popołudniowych i wieczornych. Można ich było spotkać m. in. w kraśnickich kawiarniach, czy kręgielni. Uczestniczyli oni również w uroczystych obchodach Dnia Niepodległości Polski 11 listopada, a dzięki nauczycielce historii w Zespole Szkół Nr  Pani Izabeli Dekiel poznali oni najciekawsze fakty z historii Kraśnika podczas spaceru ulicami rynku. Wycieczka do Sandomierza dała im również okazję do poznania pięknych zakątków Polski.

zapraszamy do galerii...

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 9

Yesterday 348

Week 1102

Month 5385

All 40946

Currently are 30 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top