Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W dn. 03.06 - 09.06 możemy gościć na Górce 2 wolontariuszy z międzynarodowej organizacji AIESEC, którzy poprowadziliby warsztaty w języku angielskim prezentując kraje, z których pochodzą. 
Czytaj więcej...

Dobiegła końca wizyta dwójki studentów z organizacji AIESEC. Z żalem pożegnaliśmy uroczą Sogol z Iranu i zabawnego José z Meksyku. Dziękujemy im za świetne zajęcia, przemiłe rozmowy oraz wszystkie ciekawe informacje jakie przekazali nam o sobie i swoich krajach.

Czytaj więcej...

W niedzielę 26 marca wieczorem przyjechało do nas dwoje przesympatycznych wolontariuszy z organizacji AIESEC – Sogol z Iranu i José z Meksyku.

Czytaj więcej...
Po raz kolejny studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC przyjeżdżają do naszej szkoły, gdzie tradycyjnie będą prowadzić zajęcia językowe.
Czytaj więcej...

W sobotę opuścili nas studenci z organizacji AIESEC, którzy w trakcie ostatniego intensywnego tygodnia prowadzili bardzo ciekawe warsztaty ze wszystkimi klasami naszej szkoły. Podczas tych warsztatów przybliżyli nam swoje kraje, ich geografię, kulturę i zwyczaje.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny Górka będzie gościć studentów, którzy przyjechali do Polski dzięki współpracy z międzynarodową organizacją AIESEC. W ramach tej współpracy przez cały najbliższy tydzień Tracie z Australii, Shun z Chin i Riccardo z Meksyku będą prowadzili zajęcia z naszymi uczniami, podczas których będą przedstawiać kraje, które reprezentują i prowadzić warsztaty językowe z młodzieżą naszej szkoły. Zapowiada się ciekawa przygoda!

(J.Kapuścińska)

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top