Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Uroczysty dzień Studniówki to ważna chwila w życiu każdego maturzysty. Uświadamiamy sobie wówczas, jak szybko upływają piękne lata nauki w liceum, a przed oczami staje obraz zbliżającej się nieubłaganie matury.


Tegoroczna Studniówka, która odbyła się w dniu 271 urodzin patrona szkoły Tadeusza Kościuszki - 4 lutego 2017 r., w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim, wywołała  wiele pozytywnych emocji – podekscytowanie, dobry humor, ale też nutkę nostalgii.

Przemówienia wygłoszone przez  Dyrektor Szkoły pana Piotra Miecznikowskiego, Starostę Kraśnickiego pana Andrzeja Maja, przedstawicieli młodzieży i Przewodniczącego Komitetu Studniówkowego pana Mirosława Droździel jednocześnie wzruszały, jak i bawiły publiczność. Prelegenci życzyli bohaterom tej niezapomnianej nocy – tegorocznym Maturzystom - cudownej zabawy studniówkowej, jednocześnie życząc wspaniałych wyników na egzaminie maturalnym i dobrego wyboru studiów.
Wprowadzeni w uroczysty nastrój uczniowie klas maturalnych, po wypowiedzianych przez Dyrektora szkoły słowach „Poloneza czas zacząć”, ruszyli  w takt pięknej melodii. Publiczność zgodnie orzekła, iż wszyscy wyglądaliśmy pięknie i dostojnie. Po gromkich brawach przyszedł czas na grupowe zdjęcia. Po części oficjalnej rozpoczęła się całonocna zabawa w rytm największych  muzycznych przebojów.  Wszyscy, zjednoczeni muzyką, bawili się wspaniale! Tej nocy nikt nie martwił się  nadchodzącą maturą, ale z zapałem i radością poddawał się rytmom piosenek.

Dyrekcja szkoły składa gorące podziękowania dla Komitetu Studniówkowego za przygotowanie tej niezapomnianej uroczystości. Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego, którzy opracowali zaprezentowany układ i przygotowali młodzież do perfekcyjnego wykonania naszego narodowego tańca.

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top