Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W styczniową noc 6. stycznia 2018r. młodzież z ,,Górki” bawiła się na studniówce w hotelu ,,Luxor” w Lublinie.Miejsce było baśniowe, eleganckie i przestronne. Wyjątkowość tej nocy podkreślały stroje: długie suknie dziewcząt i garnitury chłopców. Wszyscy patrzyli na siebie z podziwem, nieraz trudno było się rozpoznać w tak niecodziennych stylizacjach.

Naszą uroczystość uświetnił pan starosta Andrzej Maj wraz z małżonką. Punktualnie o 2000 młodzież rozpoczęła tę wyjątkową noc specjalnym powitaniem, później zabrał głos pan dyrektor Piotr Miecznikowski, a następnie rodzice. Wszyscy oni podkreślali magię studniówkowego wieczoru, do którego tak często wraca się później we  wspomnieniach.

Następnie rozpoczął się polonez, taniec nawiązujący do tradycji szlacheckiej, bez którego nie może odbyć się żadna studniówka. Przygotowali go nauczyciele wychowania fizycznego, ćwiczono od wielu tygodni, dlatego wypadł perfekcyjnie.

Po oficjalnych uroczystościach rozpoczął się bal. Świetna muzyka dopełniała całość. Wszystkich zintegrowała magia tańca, nie było już podziałów na klasy, uczniów czy nauczycieli. Najbardziej wytrwali bawili do białego rana, a następnie z żalem opuszczali gościnny ,,Luxor”. Pozostały wspomnienia i zdjęcia, a teraz już tylko matura…

Kurier Lubelski

Krasnik.naszemiasto

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top