Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

Za nami noc niezwykła, noc, podczas której wspólnie uczcili symboliczne 100 dni przed maturą tegoroczni maturzyści, nauczyciele i rodzice. Pięknie przystrojona sala Dworku Arkadia, profesjonalny polonez, a później świetna muzyka, pyszne potrawy i szampańskie nastroje – tak w kilku słowach można opisać Bal Studniówkowy Anno Domini 2013.

Studniówka to ten jedyny bal, którego atmosferę i specyfikę zapamiętuje się na całe życie. To jedno z najpiękniejszych i najbardziej oczekiwanych, wymarzonych przeżyć w życiu każdego maturzysty. W tegorocznym balu, Studniówką zwanym, głos zabrali: reprezentujący Starostwo Powiatowe Kierownik Wydziału Edukcji i Sportu - pan Zbigniew Leziak, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego pan Piotr Miecznikowski, Przewodniczący Komitetu Studniówkowego – pan Artur Jaskowski oraz przedstawiciele maturzystów: Monika Mordzińska i Cezary Andruszak. Część oficjalną poprowadzili reprezentanci Bohaterów Wieczoru – maturzystów – Dominika Miernik i Mateusz Krzemiński. Przemawiający wyrazili nadzieję, że Studniówka będzie zapowiedzią wspaniale zdanej matury, której wyniki otworzą drzwi upragnionych uczelni i kierunków. Złożyli też życzenia szampańskiego humoru i cudownej zabawy aż do świtu, zabawy, po której pozostaną tylko miłe wspomnienia.
Nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli za wysiłek włożony w przygotowanie uczniów do egzaminów. Ta noc jednak miała upłynąć wyłącznie pod znakiem dobrej zabawy, aby uczniowie chociaż na chwilę mogli zapomnieć o czekającym ich egzaminie.

Bawili się do pierwszego kura, teraz już tylko... MATURA! 

Zapraszamy do galerii ...

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top