Nasza Panorama

Zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych 28 kwietnia 2020

W sobotę, 16 stycznia, gościliśmy w Hotelu Królewskim w Janowie Lubelskim. Kilka minut po godzinie 19., maturzyści naszego liceum rozpoczęli polonezem swój Bal Studniówkowy.Dziewczęta w pięknych wieczorowych sukniach, modnych fryzurach, chłopcy w eleganckich garniturach. Przybyli na poloneza rodzice wpatrywali się z zachwytem w swoje, dorosłe już, pociechy.

Dyrektor szkoły pan Piotr Miecznikowski, Wicestarosta Kraśnicki pan Mariusz Socha oraz Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego pani Anna Bartnik życzyli maturzystom pomyślnego zdania egzaminu maturalnego oraz wesołej zabawy do białego rana. Odczytano też listy okolicznościowe od Starosty Kraśnickiego pana Andrzeja Maja, Posła na Sejm pana Wojciecha Wilka oraz Burmistrza Kraśnika pana Mirosława Włodarczyka.

W swym wystąpieniu uczniowie podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, za wspaniałą atmosferę, która jest wielkim atutem Szkoły, edukację i wspieranie wychowanków. Gorące podziękowania skierowali też do rodziców, którzy „Bal Studniówkowy przenieśli ze świata marzeń w rzeczywistość”.

Ta niepowtarzalna noc na zawsze pozostanie w ich pamięci, a wspominać ją będą oglądając zdjęcia i film. To już kolejna Studniówka, jaka zapisała się na kartach historii naszej szkoły. Już za sto dni matura... Powodzenia.

Zdjęcie wprowadzające Sandra Michalewska portal KrasnikNaszeMiasto.pl

Materiał Portalu KrasnikNaszeMiasto

Zdjęcia własne

(W.Skrzyńska)

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top