5 lutego 2016 w naszej szkole odbył się finał III Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2015r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Do naszej szkoły przybyło 7 drużyn wraz z opiekunami. Byli to uczniowie:

- Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

- Publicznego Gimnazjum w Annopolu

- Publicznego Gimnazjum w Polichnie

- Publicznego Gimnazjum w Stróży

- Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym

- Publicznego Gimnazjum w Wilkołazie

3-sobowe drużyny zmagały się z zadaniami z języka angielskiego (zadaniami gramatycznymi i leksykalnymi).

Wszyscy, którzy przybyli mogli pochwalić się znajomością języka angielskiego na wysokim poziomie. Jednak każdy konkurs wyłania tych najlepszych z najlepszych i w naszym Turnieju Gimnazjalnym byli to uczniowie z następujących szkół:

I miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku

II miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Kraśniku

III miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym

Wszyscy uczestnicy dostali wspaniałe nagrody:, pen drive, nagrody książkowe, kursy językowe w szkole językowej Signum w Kraśniku, lekcje tenisa ziemnego u trenera Łukasza Puk. Nie byłoby to możliwe bez naszych sponsorów, którymi byli: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 1, Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku, szkoła językowa Signum, trener tenisa ziemnego Łukasz Puk oraz wydawnictwa językowe Pearson Longman i Macmillan Polska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej znajomości języka angielskiego                  
i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Galeria zdjęć

(Marta Czerw)

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top