Poniżej znajdziecie Państwo regulamin VII Powiatowego Konkursu języka angielskiego  Come to Gorka wraz z klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy uczestników konkursu o zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczenie na konkurs podpisanej przez rodziców ucznia zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 Regulamin Konkursu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dnia 1 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych i podstawowych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2018r. i wyłonił finalistów, którzy przybyli do naszej szkoły na drugi etap.

Czytaj więcej...

Dnia 19 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się finał V Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Języka Angielskiego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w listopadzie 2017r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

Zapraszamy uczniów gimanzjów do udziłau w organizowanych przez naszą szkołę konkursach: V edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Literackiej „Pisać każdy może…”, oraz Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym. Termin nadsyłania prac w konkursie literackim upływa 26 lutego 2018 ,

Czytaj więcej...

VI Powiatowy Turniej

Języka Angielskiego

zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Zapraszamy uczniów klas VII i klas VIII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych wraz z opiekunami na finał konkursu, który odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 dnia 1 lutego 2019r. o godz.10.00. Uczniowie będą odpowiadali na pytania z zakresu gramatyki i słownictwa języka angielskiego oraz wiedzy z różnych dziedzin życia dotyczącej krajów angielskiego obszaru językowego np. sport, muzyka, film, literatura, historia. Członkowie jury będą oceniali odpowiedzi na bieżąco. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu konkursu, tuż po jego zakończeniu.

Regulamin konkursu

Dnia 17 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się finał IV Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2016r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

IV Powiatowy Gimnazjalny Turniej

 Języka Angielskiego

 zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Czytaj więcej...

5 lutego 2016 w naszej szkole odbył się finał III Powiatowego Turnieju Gimnazjalnego Come to „Górka”. Konkurs ten odbył się w dwóch etapach - pierwszy w szkołach gimnazjalnych powiatu kraśnickiego miał miejsce w grudniu 2015r. i wyłonił 3-osobowe drużyny z każdego gimnazjum.

Czytaj więcej...

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych powiatu kraśnickiego wraz z opiekunami do naszej szkoły na finał Turnieju "Come to Gorka" 5 lutego 2016r. na godzinę 11.30.

Czytaj więcej...

 

IV Powiatowy Gimnazjalny Turniej

 

Języka Angielskiego

 

zatytułowany Come to „Górka” przed nami.

Czytaj więcej...

Srebrna Tarcza

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top