W tym roku kolektywnie ZS nr 1 i ZS nr 3 zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego do udziału w IV edycji konkursu „UGRYŹ SZTUKĘ”, poświęconej interpretacji scen teatralnych.

Zaproszenie kierujemy zarówno do tegorocznych maturzystów, jak też wszystkich pragnących zmierzyć się z niełatwą sztuką analizy i interpretacji dzieł kultury.

Zadanie, jak co roku, polega na stworzeniu pracy pisemnej o charakterze eseistycznym (rozmiar pracy minimum 250 słów) na jeden z dziesięciu tematów (tematy w załączniku).

Termin dostarczania prac upływa 30 grudnia 2016 roku. Prosimy o podanie danych ucznia, opiekuna oraz nazwy szkoły i przesłanie na wskazany adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

            Szczegółowe informacje:

  1. Magdalena Frączek ZS nr 1 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  2. Izabela Mazur ZS nr 3 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tematy konkursowe

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top