Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W dniu 12 kwietnia 2016r. miało miejsce ogłoszenie wyników   III Powiatowego Konkursu Fotograficznego ,, Najpiękniejsze zakątki powiatu kraśnickiego w obiektywie młodego fotografa". Organizatorem konkursu skierowanego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych było Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz ZS nr 3 w Kraśniku.

Celem konkursu było podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie identyfikowania ciekawych i nieznanych miejsc naszego regionu oraz ich promocja przez fotografię. Najlepsze prace zostały zaprezentowane na zorganizowanej wystawie, a dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody .

W zmaganiach młodych fotografów uczestniczyły również nasze uczennice - Blacha Magdalena, Kuśmierz Oliwia, Radwan Dominika. Z przyjemnością informujemy, że Kuśmierz Oliwia z klasy 1c zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach fotograficznych. Na zdjęciu wprowadzającym autorstwa Oliwii Kuśmierz Źródliska Łany.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć konkursowych naszych uczennic.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 234

Yesterday 442

Week 676

Month 9257

All 33450

Currently are 50 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top