Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku w Olimpiadach i Konkursach Wiedzy w roku szkolny 2017/2018

(data aktualizacji 22 czerwca 2018)

 Olimpiady Wiedzy

lp

Nazwa Olimpiady

Opiekun

Liczba uczniów /Nazwa etapu

szkolny

okręgowy

/wojewódzki

ogólnopolski

/centralny

osiągnięcia

1

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii

Maria Cios

3

Agata Szuliga,

Jadwiga Szwedo

Kinga Michałek

Agata Szuliga,

Jadwiga Szwedo

laureatki etapu okręgowego

2

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Piotr Miecznikowski

4

Sylwia Dębicka, Aleksandra Studzińska, Agata Partyka,

Patryk Kaźmierak

   

3

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Mirosław Skrobucha

9

Wiktoria Fiut, Kamila Grochocka, Kinga Michałek, Agata Suliga, Jadwiga Szwedo

   

4

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki

Dariusz Ćwieka

3

3

   

5

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mariusz Bieniek

15

     

6

Olimpiada Języka Niemieckiego

Grażyna Stachyra

2

     

7

Olimpiada Języka Niemieckiego

Ewa Rej

2

Adrian Rachoń

Adrian Rachoń

finalista

8

Olimpiada Języka Angielskiego

Nauczyciele j. angielskiego

18

     

9

Olimpiada Ekologiczna

Jadwiga Nowomiejska

40

Błażej Madras, Aleksandra Grzegorczyk, Olga Hałabis

   

10

64 Olimpiada Chemiczna

Beata Chmiel

Ewa Rej- Michalska

      1

2

Weronika Skrzypek

Agata Miecznikowska

 

 Weronika Skrzypek-udział w drugim etapie okręgowym Agata Miecznikowska - udział w etapie okręgowym

11

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Frączek

1

Patrycja Zgardzińska

 

Eliminacje okręgowe - 1 etap

12

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Magdalena Frączek

1

Aleksandra Jarosz

   

13

Olimpiada wiedzy z matematyki – Archimedes (konkurs ogólnopolski jednoetapowy)

Mirosław Skrobucha

 33    

Najwyższe wyniki:

klasy trzecie: Marzec Wiktoria, Chmiel Tadeusz

klasy drugie: Bis Emanuela, Miecznikowska Agata, Madras Błażej

klasy pierwsze: Pietraszek Jacek
14 Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Jadwiga Nowomiejska    Mateusz Jasiński, Dominika Ćwieka    
15 Olimpiada Genetyczna Jadwiga Nowomiejska    Jakub Kosidło, Dominika Sobótka, Konrad Żuraw, Aleksandra Mazurek    
16 Olimpiada biologiczna Jadwiga Nowomiejska    Mateusz Gąbka, Agnieszka Cichocka    
16 Olimpiada Wiedzy o Mediach Magdalena Frączek 1 Aleksandra Jarosz    
17  Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie  Mariusz Bieniek 17      

 

 Konkursy wiedzy

 

lp

Nazwa Konkursu

Opiekun

Liczba uczniów /Nazwa etapu

szkolny

okręgowy/

wojewódzki/

regionalny

ogólnopolski

/centralny

osiągnięcia

1

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG)

Beata Szaja

 

 

 

 3 –miejsce na etapie wojewódzkim 50-te – na krajowym Maciej Pielaszkiewicz (kl.1e), Mateusz Sadowski kl.(1e), Adrian Grządka (kl.1f)Karol Kurzyna (kl.1b)

2

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Monika Madej

 10

6

 

 

3

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Ewa Rej

12

12

 

 

4

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Grażyna Stachyra

7

6

 

 

5

Ogólnopolski Konkurs „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”- IV edycja 2017/2018 „Turbolandeskunde – Deutschland”

Ewa Rej

18

 

 

 II miejsce drużynowo : Aleksandra Surdacka , Veronika Lavryshyn Franciszek Rej

6

. Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne,Niemieckojęzyczne i Rosja”

Ewa Rej,

Joanna Kapuścińska

8

 

 

I miejsce na szczeblu powiatu-Mateusz Gąbka (kl. 2d)

7

Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne Niemieckojęzyczne i Rosja”

Grażyna Stachyra,

Anita Czech

6

1

 

 

8

Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne Niemieckojęzyczne i Rosja”:

Marta Czerw

1

 

 

 

9

Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne Niemieckojęzyczne i Rosja”:

Józef Anulewicz Monika Madej/Weronika Margiel

5

1    
10

Polskie Państwo Podziemne      

Wójtowicz Katarzyna

11

     

11

Konkurs Wiedzy o Monte Cassino

Dorota Wójtowicz

19

2  

 

12

" Śladami Marii Skłodowskiej-Curie" organizowany przez UMCS

Renata Staruch (1 osoba)

Alicja Ostrowska (5 osób)

6

   

1 drużyna -I miejsce:Klaudia Zdolska –kl. 2c, Wiktoria Błachnio – kl.3c, Natalia Kowal – kl. 3c                2 drużyna -III miejsce:Weronika Pudło kl.3f (uczennica p. Renaty Staruch), Paulina Bujak kl. 3c, Klaudia Świąder – kl.2c

13

Jesienny Konkurs Recytatorski

Alicja Ostrowska

2

1

 

I miejsce

Gabriela Ufniarz kl.2c

14

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Myśląc Ojczyzna”

Magdalena Frączek

1

1

 

III miejsce - Klaudia Tokarska,

15

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Myśląc Ojczyzna”

Alicja Ostrowska

4

1

 

I miejsce – Aleksandra Surdacka kl.2e

16

 XIII Wojewódzki Turniej Wiedzy o Janie Pawle II

Elżbieta Lewniewska

 

 

   V m. drużynowo: Mateusz Gąbka, Kinga Szymańska, Emanuela Bis, Marcelina Łukasik (wszyscy kl. 2d)

17

 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Elżbieta Lewniewska     ks. Adam Woch

 

2

   IV miejsce - Mateusz Gąbka na etapie wojewódzkim
 18 XVII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Monika Pawłasek 17  3    I m.  w finale Maciej Pielaszkiewicz (1e)
 19 Ekologia po Hiszpańsku Paulina Smaga 3  3   Aleksandra Jarosz -wyróżnienie
20 XIX Powiatowy Konkurs Krajoznawczy "Czy znasz swój region ?" Maria Cios   5   I m. Patrycja Zgardzinska (kl.2f) IV m. Marlena Bryczek (kl.1d)
21 Konkurs "Ars Rhetorica" -Instytut Lingwistyki Stosowanej UMCS Joanna Kapuscińska   1   Aleksandra Jarosz (2e) -wyróznienie
22 Powiatowy onkurs Historyczny "100 lecie Odzyskania Niepodległości" Agnieszka Przywara   4   Emilian Pluta,Patrycja Zgardzińska, Aleksandra Jarosz ,Karol Kurzyna - I m.
 23 OgólnopolskiTurniej All-chemiczny Wydział Chemii UMCS Beata Chmiel       Weronika Skrzypek,  Alicja Łyjak, Wiktoria Marzec -udział w finale
 24 OgólnopolskiTurniej All-chemiczny Wydział Chemii UMCS  Ewa Rej Michalska       Maja Sygacz, Mateusz Gąbka, Agata Miecznikowska - IV m. w finale
25 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik Beata Chmiel     17  
26 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik Ewa Rej Michalska     26 Klara Sobala (kl. 1d)-wyróżnienie
27 Konkurs z języka hiszpańskiego "Las maravillas de Espana y del mundo hispano" organizowany przez IX LO w Lublinie: Paulina Smaga   20  

Martyna Nowosad kl.1d, Rafał Burek kl.1e, Karol Żuraw kl.2e, Aleksandra Pielaszkiewicz kl.3e -wyróżnienie

28 Konkurs fotograficzny organizowany przez UMCS "La vida es bella"  Paulina Smaga    3    
 29 IV Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgminazjalnych Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach  Marta Czerw Joanna Kapuścińska, Anita Czech    8   Kinga Michałek (kl.3b) V m.
30 Challenge Accepted organizowany przez UMCS Marta Czerw   1    
31 Powiatowy Konkurs Czytelniczy “Czytamy Noblistów Magdalena Frączek   1   Marta Kolasińska (kl.2f)- wyróżnienie w I etapie konkursu

 

 

 

Kalendarz

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top