Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku w Olimpiadach i Konkursach Wiedzy w roku szkolny 2017/2018

(data aktualizacji 9 marca 2018)

 Olimpiady Wiedzy

lp

Nazwa Olimpiady

Opiekun

Liczba uczniów /Nazwa etapu

szkolny

okręgowy

/wojewódzki

ogólnopolski

/centralny

osiągnięcia

1

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii

Maria Cios

3

Agata Szuliga,

Jadwiga Szwedo

Kinga Michałek

Agata Szuliga,

Jadwiga Szwedo

nierozstrzygnięty

2

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Piotr Miecznikowski

4

Sylwia Dębicka, Aleksandra Studzińska, Agata Partyka,

Patryk Kaźmierak

   

3

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Mirosław Skrobucha

9

Wiktoria Fiut, Kamila Grochocka, Kinga Michałek, Agata Suliga, Jadwiga Szwedo

   

4

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki

Dariusz Ćwieka

3

3

   

5

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mariusz Bieniek

15

     

6

Olimpiada Języka Niemieckiego

Grażyna Stachyra

2

     

7

Olimpiada Języka Niemieckiego

Ewa Rej

2

Adrian Rachoń

Adrian Rachoń

etap nierozstrzygnięty

8

Olimpiada Języka Angielskiego

Nauczyciele j. angielskiego

18

     

9

Olimpiada Ekologiczna

Jadwiga Nowomiejska

40

Błażej Madras, Aleksandra Grzegorczyk, Olga Hałabis

   

10

64 Olimpiada Chemiczna

Beata Chmiel

Ewa Rej- Michalska

4

Weronika Skrzypek

Agata Miecznikowska

   

11

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Frączek

1

Patrycja Zgardzińska

 

etap nierozstrzygnięty

12

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Magdalena Frączek

1

Aleksandra Jarosz

   

13

Olimpiada wiedzy z matematyki – Archimedes (konkurs ogólnopolski jednoetapowy)

Mirosław Skrobucha

 33    

Najwyższe wyniki:

klasy trzecie: Marzec Wiktoria, Chmiel Tadeusz

klasy drugie: Bis Emanuela, Miecznikowska Agata, Madras Błażej

klasy pierwsze: Pietraszek Jacek
14 Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Jadwiga Nowomiejska    Mateusz Jasiński, Dominika Ćwieka    
15 Olimpiada Genetyczna Jadwiga Nowomiejska    Jakub Kosidło, Dominika Sobótka, Konrad Żuraw, Aleksandra Mazurek    
16 Olimpiada biologiczna Jadwiga Nowomiejska    Mateusz Gąbka, Agnieszka Cichocka    
17  Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie  Mariusz Bieniek 17      nierozstrzygniety

 

 Konkursy wiedzy

 

lp

Nazwa Konkursu

Opiekun

Liczba uczniów /Nazwa etapu

szkolny

okręgowy/

wojewódzki/

regionalny

ogólnopolski

/centralny

osiągnięcia

1

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG)

Beata Szaja

 

Maciej Pielaszkiewicz (kl.1e), Mateusz Sadowski kl.(1e), Adrian Grządka (kl.1f)

Karol Kurzyna (kl.1b)

 

 3 –miejsce na etapie wojewódzkim

50-te – na krajowym

2

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Monika Madej

 10

6

 

 Etap nierozstrzygnięty

3

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Ewa Rej

12

12

 

Etap nierozstrzygnięty

4

V edycja konkursu "An der

KUL ist Deutsch cool!"

Grażyna Stachyra

7

6

 

Etap nierozstrzygnięty

5

Ogólnopolski Konkurs „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”- IV edycja 2017/2018 „Turbolandeskunde – Deutschland”

Ewa Rej

18

2 osoby: Aleksandra Surdacka , Veronika Lavryshyn (kl. 2e)

 

Etap nierozstrzygnięty

6

. Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne,Niemieckojęzyczne i Rosja”

Ewa Rej,

Joanna Kapuścińska

8

Mateusz Gąbka kl.2d

 

Etap nierozstrzygnięty

7

Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne Niemieckojęzyczne i Rosja”

Grażyna Stachyra,

Anita Czech

6

Wiktoria Górecka kl.1c

 

Etap nierozstrzygnięty

8

Konkurs Powiatowy „Kraje Anglojęzyczne Niemieckojęzyczne i Rosja”:

Józef Anulewicz, Monika Madej/Weronika Margiel

5

Franciszek Rej kl.1d

 

Etap nierozstrzygnięty

9

Polskie Państwo Podziemne      

Wójtowicz Katarzyna

11

     

10

Konkurs Wiedzy o Monte Cassino

Dorota Wójtowicz

19

Marta Kolasińska, Jakub Dul,

Maciej Pielaszkiewicz

 

Etap nierozstrzygnięty

11

" Śladami Marii Skłodowskiej-Curie" organizowany przez UMCS

Renata Staruch (1 osoba)

Alicja Ostrowska (5 osób)

6

   

1 drużyna -I miejsce:

Klaudia Zdolska –kl. 2c, Wiktoria Błachnio – kl.3c, Natalia Kowal – kl. 3c

2 drużyna -III miejsce:

Weronika Pudło kl.3f

(uczennica p. Renaty Staruch), Paulina Bujak kl. 3c, Klaudia Świąder – kl.2c

12

Jesienny Konkurs Recytatorski

Alicja Ostrowska

2

1

 

I miejsce

Gabriela Ufniarz kl.2c

13

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Myśląc Ojczyzna”

Magdalena Frączek

1

1

 

III miejsce - Klaudia Tokarska,

14

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Myśląc Ojczyzna”

Alicja Ostrowska

4

1

 

I miejsce – Aleksandra Surdacka kl.2e

 

 

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 11

Yesterday 159

Week 2186

Month 6481

All 59289

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top