Udział uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki

w olimpiadach i konkursach

w  roku szkolnym 2014/2015.

 

Imię i nazwisko ucznia/uczniów opiekunowie

Nazwa konkursu/olimpiady

 

Kinga Jurek, Kinga Sielska, Kinga Michalczewska

Opiekun: Elżbieta Lewniewska

Udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Kinga Jurek, Karolina Ptaszek, Alicja Skrobucha, Sylwia Szwarnowska

Opiekun: Elżbieta Lewniewska

I miejsce w etapie wojewódzkim X Turnieju Wiedzy o Papieżu Janie Pawle II

Kinga Jurek

Alicja Skrobucha, Paulina Oszust

Opiekunowie: Wioletta Skrzyńska, Alicja Ostrowska

II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim   „Myśląc Ojczyzna...”

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim   „Myśląc Ojczyzna...”

Alina Pielaszkiewicz

Marlena Kuś

Opiekunowie: Wioletta Skrzyńska, Ewa Kozłowska

Udział w finale III Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”

Kamila Wójcik

Agnieszka Wójtowicz

Opiekun: Renata Staruch

I miejsce w Powiatowym Konkursie „Ugryźć sztukę”

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Ugryźć sztukę”

Jarosław Dobroć

Opiekun: Renata Staruch

Udział w Ogólnopolskim Konkursie „Literacki sms”

Maja Ostrowska

Opiekun: Grażyna Stęgierska

Udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Mediach

Oliwia Różycka, Kamila Bryczek, Kamila Maruszewska, Anna Pokora

Opiekunowie: Renata Staruch, Ewelina Grondkowska

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Piosenki „Śladami Edwarda Stachury”

Arkadiusz Boćkowski

Opiekun: Józef Anulewicz

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Weronika Żaba

Opiekun: Anita Czech

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Karol Kasperski

Opiekun: Ewa Rej

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Weronika Żaba, Dominika Szczepanik, Aleksandra Kolasa

Opiekunowie: Ewa Rej, Grażyna Stachyra

Ogólnopolski Konkurs „Turbolandes Kunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”

Stanisław Dziurda, Aleksandra Korda, Grzegorz Lemiecha, Dominika Szczepanik

Opiekunowie: Ewa Rej, Monika Madej

Udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool!”

Oliwia Berdys

Opiekun: Izabela Dekiel

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficzny „Jesień i zima w powiecie kraśnickim”

Anna Pokora, Kamila Igras, Paulina Gierlach, Justyna Wieleba, Agnieszka Choma, Adriana Szczerepa, Gabriela Więckowska, Barbara Bryła, Krystian Samborski

Opiekun: Ewelina Grondkowska

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Rozśpiewany Chrząszcz”

Natalia Balwicka, Michał Dajewski, Karolina Filak, Kinga Gawrysiak, Grzegorz Lemiecha,Weronika Sapuła, Aldona szanta, Wioletta Szanta

Opiekun: Krystyna Michnal

Udział w etapie okręgowym VIII Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Angelika Chyła, Izabela Nosek, Agata Szymańska

Dominik Borek, Krzysztof Gryta, Grzegorz Orzeł, Aleksandra Winiarczyk

Opiekun: Piotr Miecznikowski

Udział w etapie okręgowym VIII Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Udział w finale VIII Olimpiady

„O Diamentowy Indeks AGH”

z matematyki

Alicja Skrobucha

Opiekun: Krystyna Michnal

Udział w finale Konkursu Matematyczny „PANGEA”

Jacek Andrzejewski, Karol Babiarz, Paweł Chmiel, Adrian Jaskowski, Dominika Szczepanik, Michał Żuber

Opiekun: Maria Cios

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Aleksandra Korda, Marcin Serwinek, Alicja Skrobucha

Opiekun: Jadwiga Nowomiejska

Udział w etapie wojewódzkim XXX Olimpiady Ekologicznej

Rafał Boczek, Stanisław Dziurda, Jakub Gryta + 9 ucz,

Opiekunowie:

Jadwiga Nowomiejska, Beata Chmiel, Monika Pawłasek,

Ewa Rej - Michalska

Udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Biochemicznej

Hubert Serwinek

Opiekun: Monika Pawłasek

Wyróżnienie w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu

 

 

 

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Data : piątek, 20 lipiec 2018
21
Data : sobota, 21 lipiec 2018
22
Data : niedziela, 22 lipiec 2018
23
Data : poniedziałek, 23 lipiec 2018
24
Data : wtorek, 24 lipiec 2018
25
Data : środa, 25 lipiec 2018
26
Data : czwartek, 26 lipiec 2018
27
Data : piątek, 27 lipiec 2018
28
Data : sobota, 28 lipiec 2018
29
Data : niedziela, 29 lipiec 2018
30
Data : poniedziałek, 30 lipiec 2018
31
Data : wtorek, 31 lipiec 2018

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 44

Yesterday 109

Week 521

Month 3876

All 84670

Currently are 270 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top