Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

  

       

L.p.

Nazwa olimpiady/ konkursu/ zawodów

Opiekun

Liczba uczniów

 

szkoła

powiat

rejon

woj.

Osiągnięcia

1.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mariusz Bieniek

Dorota Wójtowicz

19

3

   

1

1

Kacper Zając,

Kaja Kijewska

2.

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Mariusz Bieniek

Dorota Wójtowicz

23

   

5

1

Hubert Kuśmierz, Ewelina Czerebak,

Patrycja Trancygier,

Łukasz Dębicki,

Monika Kolasa,

Wiktoria Geneja

3.

Olimpiada Chemiczna

Beata Chmiel

2

   

2

Jakub Gryta,

Weronika Skrzypek

4

II Ogólnopolski Turniej All-chemiczny

Beata Chmiel

     

2

Jakub Gryta,

Weronika Skrzypek

5

Matura próbna na Wydziale Chemii UMCS

Beata Chmiel

     

1

V miejsce – Stanisław Dziurda

6

Matura próbna z chemii u Przyrodników

Beata Chmiel

     

1

Wyróżnienie – Jakub Gryta

7

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Maria Cios

3

   

3

II etap

Paweł Chmiel,

Jakub Klonowski,

Michał Żuber

8

Olimpiada Języka Angielskiego

Anita Czech

Joanna Kapuścińska

Józef Anulewicz

6

11

8

       

9

Powiatowy Konkurs „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Józef Anulewicz

Anita Czech

Marta Czerw

Joanna Kapuścińska

Monika Madej

Ewa Rej

Grażyna Stachyra

1

6

10

3

4

7

5

1

1

1

3

   

Sylwia Dębicka – I m

Maja Korda – II m

Paulina Oszust – III m

10.

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Józef Anulewicz

Anita Czech

Marta Czerw

Joanna Kapuścińska

 

40

   

Celina Zdybel – IV m

Weronika Żaba-V m

11.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Anita Czech

7

     

Dominika Szczepanik-I m

12.

Konkurs na plakat o tematyce antyrasistowskiej "Two Colours One People"

Anita Czech

       

Kinga Michałek-nagroda specjalna

13.

V Konkurs Wiedzy o Rosji

Monika Madej

     

2

Alicja Łyjak – wyróżnienie

Konrad Żuraw

14.

Konkurs j. niemieckiego-Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus

Monika Madej

6

     

Etap ogólnopolski:

Alicja Skrobucha- laureat I stopnia,

Tadeusz Chmiel-laureat I stopnia,

Zuzanna Lebowa-laureat IVstopnia

Michał Szalach-laureat IV stopnia,

Sylwia Dębicka-laureat IV stopnia,

Nicole Zemanek-laureat V stopnia

15

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Myśląc Ojczyzna...”

Ewa Kozłowska

 

1

     

16

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Elżbieta Lewniewska

30

   

2

Alicja Skrobucha –I m. w etapie wojewódzkim

17

39. Olimpiada Języka Niemieckiego

Monika Madej

Ewa Rej

Grażyna Stachyra

2

6

2

       

18

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Krystyna Michnal

Mirosław Skrobucha

7

3

   

7

II etap

3

P. Chmiel, Jolanta Hołody, Aleksandra Ptaszek, Adrian Jaskowiak, Agata Szmit, Marcin Spyra, Alicja Skrobucha

Natalia Kufel, Michał Sabuła, Krystian Samborski

19.

Konkurs Matematyczny PANGEA

Mirosław Skrobucha

16

   

1

Krystian Samborski- finalista

20.

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jadwiga Nowomiejska

25

   

3

 
 

XV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

Katarzyna Dąbrowska

   

3

 

Wyróżnienie: Bartłomiej Rachoń, Kamil Kolaga, Katarzyna Kwiecińska

21.

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Piosenki „Śladami Edwarda Stachury”

Alicja Ostrowska

Renata Staruch

 

2

2

   

Wyróżnienia: Oliwia Kuśmierz i Magda Blacha

Oliwia Różycka – II m

22.

Powiatowy Konkurs „Ugryźć sztukę”

Renata Staruch

Grażyna Stęgierska

 

1

1

     

23.

Konkurs Historyczny „KRĄG”

Dorota Wójtowicz

Katarzyna Wójtowicz

8

14

       

24.

Ogólnopolski Konkurs „Wygraj laboratorium”

Ewa Rej - Michalska

30

       

25.

IV Powiatowy Przegląd talentów „ Juvenes Artifex”

Izabela Dekiel

 

6

   

Oliwia Kuśmierz – I m,

Grupa Madewood – III m

26.

Konkurs szkolny „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza

Alina Olszówka

8

     

Katarzyna Kufel, Kamila Grochocka – I m,

Karolina Jakubczak – II m

       

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 7

Yesterday 374

Week 7

Month 8588

All 32781

Currently are 160 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top