Dyscyplina

Nazwa zawodów, data, miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Lokata

Opiekun

 
 

Lekka atletyka

Mistrzostwa Powiatu dz. 23.09.2010 KRAŚNIK

Trzcińska Luiza - skok w dal

I

Piotr Mazurek

 

Rogowska Kinga - skok w dal

II

 

Zdanowicz Małgorzata - skok w dal

 

 

Bartnik Karolina - pchnięcie kulą

III

 

Iskra Karolina, Koślak Emilia

 

 

Pokora Magdalena - bieg na 800m.

III

 

Stolarz Paulina - bieg na 800 m.

IV

 

Lenart Angelika - bieg na 100 m.

I

 

Gębka Zofia, Nowak Aleksandra, Olszówka Patrycja, Radwan Olga, Piątek Kamila, Gil Milena

 

 
 
 

I zesp.

 

Mistrzostwa Rejonu dz. 01.10.2010 KRAŚNIK

Trzcińska L, Rogowska K., Bęc M., Bartnik K., Iskra K., Koślak E., Pokora M., Zarzeczna K., Pastuszko M., Romańska K., Fedoniuk B., Gil M., Pernal I., Lenart A., Gębka Z., Piątek K.

III

Maria Zalewska - Kapuścińska

 
 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu chł. 23.09.2010 KRAŚNIK

Młynarczykowski Seweryn, Włoda Łukasz, Dymitrak Zbigniew, Lipowy Arkadiusz - bieg na 100 m.

IV

Leszek Kapuściński

 
 
 

Kosikowski Damian, Giszka Kamil - bieg na 400 m.

 
 

Niekra Mateusz, Wieczorek Damian - pchnięcie kulą

 
 

Nowacki Paweł, Wierzbicki Tomasz - skok w dal

 
 

Niekra Piotr, Kilian Konrad - bieg na 1000 m.

 
 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Powiatu chł. 05.10.2010 KRAŚNIK

Wojtaszek Damian, Żytek Michał, Gotner Ernest, Kosikowski Mateusz, Rukasz Maciej, Nowomiejski Adam, Dziadura Karol, Kosikowski Dominik, Niekra Piotr, Kępa Damian

III

Leszek Kapuściński

 
 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu dz. 05.10.2010 KRAŚNIK

Rogowska Kinga, Fedoniuk Barbara, Mikołajewicz Iwona, Stolarz Paulina, Olszówka Patrycja, Leziak Justyna, Pernal Iwona, Gil Milena, Nowak Aleksandra, Pokora Magdalena

I

Piotr Mazurek

 
 
 
 
 

Mistrzostwa Rejonu dz. 07.10.2010 KRAŚNIK

Rogowska K., Fedoniuk B., Mikołajewicz I., Piątek K., Stolarz P., Leziak J., Pernal I., Siebielec A., Pokora M., Gil M.

I

 
 
 
 

Mistrzostwa Województwa dz. 26.10.2010 LUBARTÓW

Rogowska Kinga, Mikołajewicz Iwona, Piątek Kamila, Stolarz Paulina, Pernal Iwona, Siebielec Agnieszka, Pokora Magdalena, Gil Milena, Kołodziejczyk Paulina, Trzcińska Luiza

VIII

Maria Zalewska - Kapuścińska

 
 
 
 
 
 

Halowa piłka nożna

Mistrzostwa Powiatu półfinały chłopców 13.10.2010 KRAŚNIK

Pielaszkiewicz Roland, Gałek Jarosław, Stachewicz Kacper, Zięba Paweł, Kosikowski Dominik, Kędziora Arkadiusz, Nowomiejski Adam, Wojtaszek Damian, Giszka Kamil

III

Robert Podwiązka

 
 
 
 
 

w powiecie

V

 

Tenis stołowy idnywidualnie

Mistrzostwa Powiatu dz. i chł. 16.11.2010 ZAKRZÓWEK

Białek Magdalena

III

Robert Podwiązka

 

Biała Katarzyna

IV

 

Białek Diminika

V

 

I zesp.

 

Ciba Mateusz

I

 

Ciba Łukasz

II

 

I zesp.

 

Mistrzostwa Rejonu dz. i chł. 24.11.2010 KOCUDZA

Białek Dominika

V

 

Białek Magdalena

VI

 

Biała Katarzyna

VII

 

Ciba Mateusz

VI

 

Ciba Łukasz

VII

 

Tenis stołowy drużynowo

Mistrzostwa Powiatu dz. i chł. 14.12.2010 ZAKRZÓWEK

Białek Dominika

I

 

Białek Magdalena

 

Ciba Mateusz

I

 

Ciba Łukasz

 

Mistrzostwa Rejonu dz. i chł. 10.02.2011 KOCUDZA

Białek Dominika

V

 

Białek Magdalena

 

Ciba Łukasz

III

 

Ciba Mateusz

 

Pływanie

Mistrzostwa Powiatu chł. 22.11.2010 KRAŚNIK Sztafeta 10x50 m.

Giez Kamil, Kapuściński Karol, Łukasik Mateusz, Mazur Krzysztof, Karkusiewicz Patryk, Niekra Mateusz, Tokarczyk Dawid, Owcarz Maciej, Kot Michał, Nowacki Paweł

III

Maria Zalewska - Kapuścińska

 
 
 
 
 

Indywidualnie 50 m.

Kot Michał - styl dowolny

I

 

Pis Izabela - styl dowolny

II

 

Andruszak Cezary - styl grzbietowy

III

 

Mistrzostwa Rejonu 30.11.2010 KRAŚNIK

Kot Michał - styl dowolny

I

 

Pis Izabela - styl dowolny

IV

 

Mistrzostwa Województwa 09.12.2010 LUBLIN

Kot Michał - styl dowolny

XVII

 
 
 

Piłka ręczna

Mistrzostwa Powiatu półfinały chłopców 19.11.2010 KRAŚNIK

Rozmuszcz R., Zieliński P., Syty K., Plichta K., Kosikowski D., Kwiatek M., Omiotek B., Nowacki P., Kędziora A., Karkusiewicz P., Andruszak C.

III

Mateusz Fic

 
 
 
 

w powiecie

V

 

Mistrzostwa Powiatu dz. 10.11.2010 KRAŚNIK

Michałek Karolina, Szczygieł Magdalena, Matacz Anita, Bartnik Karolina, Superson Karolina, Moskal Agata, Miernik Dominika, Widomska Miriam, Bańka Izabela, Antosiewicz Iwona, Flis Monika, Pis Izabela, Radwan Olga

I

 
 
 
 
 
 
 

Mistrzostwa Rejonu dz. 14.01.2011 BIŁGORAJ

Michałek K., Szczygieł M., Matacz A., Bartnik K., Moskal A., Miernik D., Widomska M., Antosiewicz I., Pis I., Flis M., Trzcińska L., Puzoń B.

I

 
 
 
 

Mistrzostwa Województwa dz. 22.02.2011 ŁUKÓW

Michałek Karolina, Szczygieł Magdalena, Matacz Anita, Bartnik Karolina, Puzoń Barbara, Miernik Dominika, Antosiewicz Iwona, Pis Izabela, Moskal Agata, Superson Karolina, Widomska Miriam

IV

 
 
 
 
 
 

Piłka koszykowa

Mistrzostwa Powiatu półfinały dz. 07.12.2010 ZAKRZÓWEK

Puzoń Barbara, Piątek Kamila, Szczygieł Magdalena, Moskal Agata, Miernik Dominika, Trzcińska Luiza, Stolarz Paulina, Bańka Izabela, Duma Katarzyna, Cieślicka Dominika

I

Maria Zalewska - Kapuścińska

 
 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu dz. 04.01.2011 URZĘDÓW

Puzoń B., Piątek K., Szczygieł M., Miernik D., Moskal A., Cieślicka D., Trzcińska L., Stolarz P., Romańska K., Pochwatka E., Duma K., Brodowska M.

II

 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu półfinały chł. 21.12.2010 ZAKRZÓWEK

Lemiecha Paweł, Pałyz Damian, Herbert Dawid, Saluter Cezary, Pielaszkiewicz Michał, Olech Mateusz, Nowacki Paweł, Lipowy Arkadiusz, Kędziora Arkadiusz, Zieliński Piotr, Cielepała Kamil

III

Leszek Kapuściński

 
 
 
 
 
 

w powiecie

V

 

Piłka siatkowa

Mistrzostwa Powiatu półfinały dz. 17.11.2010 KRAŚNIK

Andrzejczuk J., Korczak E., Korczak Ewa, Bęc M., Jarosz M., Lenart A., Śliwka W., Wnuk D., Franaszczuk J., Romańska M.

II

Maria Zalewska - Kapuścińska

 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu dz. 04.01.2011 URZĘDÓW

Andrzejczuk Justyna, Korczak Ewa, Jarosz Magdalena, Lenart Angelika, Iskra Karolina, Korczak Emilia, Śliwka Weronika, Wnuk Dominika, Pis Izabela, Pielaszkiewicz Katarzyna, Latosiewicz Patrycja

III

 
 
 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu półfinały chł. 18.11.2010 KRAŚNIK

Czerwiński Ł., Maciąg M., Kosikowski M., Zarzeczny F., Łaska D., Lipowy A., Szot B., Kwiatkowski P., Serwatka P., Mochol B., Wojtaszek K., Wojewoda J.

II

Robert Podwiązka

 
 
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu chł. 02.02.2011 ANNOPOL

Czerwiński Łukasz, Maciąg Mateusz, Kosikowski Mateusz, Zarzeczny Filip, Łaska Daniel, Lipowy Arkadiusz, Szot Błażej, Kwiatkowski Patryk, Serwatka Patryk, Mochol Bartek, Wojtaszek Krzysztof, Wojewoda Jakub

III

 
 
 
 
 
 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2010/2011

 

Dyscyplina Nazwa zawodów, data, miejsce Nazwisko i imię ucznia Lokata Opiekun
Lekka atletyka Mistrzostwa Powiatu dz. 23.09.2010 KRAŚNIK Trzcińska Luiza - skok w dal I Piotr Mazurek
Rogowska Kinga - skok w dal II
Zdanowicz Małgorzata - skok w dal  
Bartnik Karolina - pchnięcie kulą III
Iskra Karolina, Koślak Emilia  
Pokora Magdalena - bieg na 800m.  III
Stolarz Paulina - bieg na 800 m. IV
Lenart Angelika - bieg na 100 m. I
Gębka Zofia, Nowak Aleksandra, Olszówka Patrycja, Radwan Olga, Piątek Kamila, Gil Milena  
I zesp.
Mistrzostwa Rejonu dz. 01.10.2010 KRAŚNIK Trzcińska L, Rogowska K., Bęc M., Bartnik K., Iskra K., Koślak E., Pokora M., Zarzeczna K., Pastuszko M., Romańska K., Fedoniuk B., Gil M., Pernal I., Lenart A., Gębka Z., Piątek K. III Maria Zalewska - Kapuścińska
Mistrzostwa Powiatu chł. 23.09.2010 KRAŚNIK Młynarczykowski Seweryn, Włoda Łukasz, Dymitrak Zbigniew, Lipowy Arkadiusz - bieg na 100 m. IV Leszek Kapuściński
Kosikowski Damian, Giszka Kamil - bieg na 400 m.
Niekra Mateusz, Wieczorek Damian - pchnięcie kulą
Nowacki Paweł, Wierzbicki Tomasz - skok w dal
Niekra Piotr, Kilian Konrad - bieg na 1000 m. 
Sztafetowe Biegi Przełajowe Mistrzostwa Powiatu chł. 05.10.2010 KRAŚNIK Wojtaszek Damian, Żytek Michał, Gotner Ernest, Kosikowski Mateusz, Rukasz Maciej, Nowomiejski Adam, Dziadura Karol, Kosikowski Dominik, Niekra Piotr, Kępa Damian III Leszek Kapuściński
Mistrzostwa Powiatu dz. 05.10.2010 KRAŚNIK Rogowska Kinga, Fedoniuk Barbara, Mikołajewicz Iwona, Stolarz Paulina, Olszówka Patrycja, Leziak Justyna, Pernal Iwona, Gil Milena, Nowak Aleksandra, Pokora Magdalena I Piotr Mazurek
Mistrzostwa Rejonu dz. 07.10.2010 KRAŚNIK Rogowska K., Fedoniuk B., Mikołajewicz I., Piątek K., Stolarz P., Leziak J., Pernal I., Siebielec A., Pokora M., Gil M. I
Mistrzostwa Województwa dz. 26.10.2010 LUBARTÓW Rogowska Kinga, Mikołajewicz Iwona, Piątek Kamila, Stolarz Paulina, Pernal Iwona, Siebielec Agnieszka, Pokora Magdalena, Gil Milena, Kołodziejczyk Paulina, Trzcińska Luiza VIII Maria Zalewska - Kapuścińska
Halowa piłka nożna Mistrzostwa Powiatu półfinały chłopców 13.10.2010 KRAŚNIK  Pielaszkiewicz Roland, Gałek Jarosław, Stachewicz Kacper, Zięba Paweł, Kosikowski Dominik, Kędziora Arkadiusz, Nowomiejski Adam, Wojtaszek Damian, Giszka Kamil III Robert Podwiązka
w powiecie V
Tenis stołowy idnywidualnie Mistrzostwa Powiatu dz. i chł. 16.11.2010 ZAKRZÓWEK Białek Magdalena III Robert Podwiązka
Biała Katarzyna IV
Białek Diminika V
I zesp.
Ciba Mateusz I
Ciba Łukasz II
I zesp.
Mistrzostwa Rejonu dz. i chł. 24.11.2010 KOCUDZA Białek Dominika V
Białek Magdalena VI
Biała Katarzyna VII
Ciba Mateusz VI
Ciba Łukasz VII
Tenis stołowy drużynowo Mistrzostwa Powiatu dz. i chł. 14.12.2010 ZAKRZÓWEK Białek Dominika I
Białek Magdalena
Ciba Mateusz I
Ciba Łukasz
Mistrzostwa Rejonu dz. i chł. 10.02.2011 KOCUDZA Białek Dominika V
Białek Magdalena
Ciba Łukasz III
Ciba Mateusz
Pływanie Mistrzostwa Powiatu chł. 22.11.2010 KRAŚNIK Sztafeta 10x50 m. Giez Kamil, Kapuściński Karol, Łukasik Mateusz, Mazur Krzysztof, Karkusiewicz Patryk, Niekra Mateusz, Tokarczyk Dawid, Owcarz Maciej, Kot Michał, Nowacki Paweł III Maria Zalewska - Kapuścińska
Indywidualnie 50 m. Kot Michał - styl dowolny I
Pis Izabela - styl dowolny II
Andruszak Cezary - styl grzbietowy III
Mistrzostwa Rejonu 30.11.2010 KRAŚNIK Kot Michał - styl dowolny I
Pis Izabela - styl dowolny IV
Mistrzostwa Województwa 09.12.2010 LUBLIN Kot Michał - styl dowolny XVII
Piłka ręczna Mistrzostwa Powiatu półfinały chłopców 19.11.2010 KRAŚNIK Rozmuszcz R., Zieliński P., Syty K., Plichta K., Kosikowski D., Kwiatek M., Omiotek B., Nowacki P., Kędziora A., Karkusiewicz P., Andruszak C. III Mateusz Fic
w powiecie V
Mistrzostwa Powiatu dz. 10.11.2010 KRAŚNIK Michałek Karolina, Szczygieł Magdalena, Matacz Anita, Bartnik Karolina, Superson Karolina, Moskal Agata, Miernik Dominika, Widomska Miriam, Bańka Izabela, Antosiewicz Iwona, Flis Monika, Pis Izabela, Radwan Olga I
Mistrzostwa Rejonu dz. 14.01.2011 BIŁGORAJ Michałek K., Szczygieł M., Matacz A., Bartnik K., Moskal A., Miernik D., Widomska M., Antosiewicz I., Pis I., Flis M., Trzcińska L., Puzoń B. I
Mistrzostwa Województwa dz. 22.02.2011 ŁUKÓW Michałek Karolina, Szczygieł Magdalena, Matacz Anita, Bartnik Karolina, Puzoń Barbara, Miernik Dominika, Antosiewicz Iwona, Pis Izabela, Moskal Agata, Superson Karolina, Widomska Miriam IV
Piłka koszykowa Mistrzostwa Powiatu półfinały dz. 07.12.2010 ZAKRZÓWEK Puzoń Barbara, Piątek Kamila, Szczygieł Magdalena, Moskal Agata, Miernik Dominika, Trzcińska Luiza, Stolarz Paulina, Bańka Izabela, Duma Katarzyna, Cieślicka Dominika I Maria Zalewska - Kapuścińska
Mistrzostwa Powiatu dz. 04.01.2011 URZĘDÓW Puzoń B., Piątek K., Szczygieł M., Miernik D., Moskal A., Cieślicka D., Trzcińska L., Stolarz P., Romańska K., Pochwatka E., Duma K., Brodowska M. II
Mistrzostwa Powiatu półfinały chł. 21.12.2010 ZAKRZÓWEK Lemiecha Paweł, Pałyz Damian, Herbert Dawid, Saluter Cezary, Pielaszkiewicz Michał, Olech Mateusz, Nowacki Paweł, Lipowy Arkadiusz, Kędziora Arkadiusz, Zieliński Piotr, Cielepała Kamil III Leszek Kapuściński
w powiecie V
Piłka siatkowa Mistrzostwa Powiatu półfinały dz. 17.11.2010 KRAŚNIK Andrzejczuk J., Korczak E., Korczak Ewa, Bęc M., Jarosz M., Lenart A., Śliwka W., Wnuk D., Franaszczuk J., Romańska M. II Maria Zalewska - Kapuścińska
Mistrzostwa Powiatu dz. 04.01.2011 URZĘDÓW Andrzejczuk Justyna, Korczak Ewa, Jarosz Magdalena, Lenart Angelika, Iskra Karolina, Korczak Emilia, Śliwka Weronika, Wnuk Dominika, Pis Izabela, Pielaszkiewicz Katarzyna, Latosiewicz Patrycja III
Mistrzostwa Powiatu półfinały chł. 18.11.2010 KRAŚNIK Czerwiński Ł., Maciąg M., Kosikowski M., Zarzeczny F., Łaska D., Lipowy A., Szot B., Kwiatkowski P., Serwatka P., Mochol B., Wojtaszek K., Wojewoda J. II Robert Podwiązka
Mistrzostwa Powiatu chł. 02.02.2011 ANNOPOL Czerwiński Łukasz, Maciąg Mateusz, Kosikowski Mateusz, Zarzeczny Filip, Łaska Daniel, Lipowy Arkadiusz, Szot Błażej, Kwiatkowski Patryk, Serwatka Patryk, Mochol Bartek, Wojtaszek Krzysztof, Wojewoda Jakub  

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 11

Yesterday 159

Week 2186

Month 6481

All 59289

Currently are 85 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top