Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W dniach 21 – 22 lipca odbył się w naszym mieście Festiwal Śladami Singera. Organizatorem jest Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w Lublinie. W festiwalu uczestniczyli uczniowie I LO, którzy od marca brali udział w licznych warsztatach przygotowująch w ten sposób program artystyczny festiwalu. W festiwalu wzięło udział 35 artystów m.in. z Izraela, Francji, Ukrainy, Rosji. 

Czytaj więcej...

W dniach 21 – 22 lipca odbędzie się w naszym mieście Festiwal Śladami Singera. Organizatorem jest Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w Lublinie. W festiwalu uczestniczyć będzie grupa uczniów I LO, która od marca brała udział w licznych warsztatach przygotowując w ten sposób program artystyczny festiwalu.

Czytaj więcej...

16 maja 2013 roku 16 uczniów I LO z klas I B, I F, II F, II G oraz Publicznego Gimnazjum nr 2 wzięła udział w warsztatach radiowych w ramach projektu Ośrodka Brama Grodzka – Teatr NN Śladami Singera. Warsztaty prowadziła dziennikarka Radia Lublin – Agnieszka Krawiec. Celem zajęć było zapoznanie z warsztatem pracy dziennikarza radiowego.

Czytaj więcej...

16 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty w ramach projektu Śladami Singera organizowane przez Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w Lublinie. W programie po raz pierwszy uczestniczy Kraśnik, reprezentowany przez uczniów I LO im. Tadeusza Kościuszki oraz Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego.

Czytaj więcej...

22 marca 2013 roku grupa uczennic z klas I B, II F oraz II G wzięła udział w warsztatach w Ośrodku Brama Grodzka-Teatr NN w Lublinie.

Czytaj więcej...

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 0

Yesterday 286

Week 0

Month 5861

All 49321

Currently are 97 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top